Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Marzec 2024
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
250
260
270
280
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
10
20
30
40
50
60
70
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj
BluStreamTV i BluHolding na Targach Pracy Offerty

BluStreamTV i BluHolding na Targach Pracy Offerty: Kulisy Naszej Relacji z Wydarzenia

23 listopada, od godziny 11:00, odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych - Targi Pracy Offerty. To miejsce spotkań przedsiębiorców, rekruterów i przyszłych pracowników, gdzie kluczowe są interakcje, wymiana doświadczeń oraz szansa na znalezienie idealnej oferty zatrudnienia. BluStreamTV, jako patron medialny, oraz BluHolding, jako partner targów, miały zaszczyt być częścią tego ważnego wydarzenia.

BluStreamTV - Patron Medialny Targów Pracy Offerty

BluStreamTV, znany z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie streamingu i mediów internetowych, z dumą objął patronat medialny nad Targami Pracy Offerty. Była to doskonała okazja dla platformy do wsparcia inicjatyw związanych z rozwojem zawodowym oraz umożliwienia szerszej publiczności śledzenia tego istotnego wydarzenia. Relacje video i wywiady - to wszystko znalazło się pod skrzydłami BluStreamTV.

BluHolding - Partner Targów Pracy Offerty na Stanowisku C9

BluHolding, będący partnerem Targów Pracy Offerty, zajął swoje stanowisko oznaczone literą C9. Firma ta, znana ze swojego zaangażowania w rozwój społeczny i korporacyjny, była gotowa do nawiązania kontaktu z przyszłymi pracownikami, prezentując swoje marki, oferty zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego. Stanowisko C9 stało się miejscem, gdzie spotkania biznesowe przeplatały się z inspirującymi rozmowami o kierunkach rozwoju zawodowego.

Kulisy Pracy BluStreamTV na Targach Pracy Offerty

BluStreamTV postanowiło otworzyć przed widzami kulisy swojej pracy nad relacją z Targów Pracy Offerty. Zespół operatorów był aktywnie zaangażowany na stanowisku oraz w terenie, kręcąc materiały podsumowujące wydarzenie. Ich obecność na terenie targów pozwoliła na uchwycenie nie tylko atmosfery stoisk i rozmów, ale także na zarejestrowanie reakcji uczestników na oferty zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

Wasze Zaangażowanie i Uśmiechy - Kluczowe Elementy Targów

Targi Pracy Offerty stały się nie tylko miejscem prezentacji ofert zatrudnienia, ale również platformą do nawiązywania relacji. Zaangażowanie, pytania i uśmiechy uczestników sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe i pełne pozytywnej energii.

BluStreamTV i BluHolding dziękują wszystkim uczestnikom Targów Pracy Offerty za ich aktywny udział, ciekawe rozmowy i pozytywną atmosferę. Odpowiedzieliśmy na każde z waszych pytań i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami nagranym materiałem oraz wywiadami. Oczekujemy na dalszą owocną współpracę i liczymy na kolejne spotkania na przyszłych edycjach targów. BluStreamTV i BluHolding pozostają otwarte na innowacyjne projekty i rozwijanie relacji z społecznością zawodową.

BluStreamTV i BluHolding na Targach Pracy OffertyBluStreamTV i BluHolding na Targach Pracy Offerty