Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Maj 2024
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
290
300
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
10
20
30
40
50
60
70
80
90
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj

Usługa streamingu

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej

Nagrywaj i sprzedawaj dostęp do transmisji!

Streaming to obecnie jedna z popularniejszych dziedzin rozrywki w Internecie. Coraz więcej twórców decyduje się na prowadzenie transmisji na żywo na portalach takich jak Youtube czy Twitch. Platformy streamingowe oferują bardzo wiele opcji dla młodych streamerów, a my damy Ci jeszcze więcej.

Zamów usługę
obraz przedstawia operatora kamery w trakcie realizacji transmisji

Twórz wydarzenia lokalne i online!


Zacznij zarabiać na swojej twórczości i eventach. Nasza platforma pozwoli Ci zrealizować transmisję na żywo w oparciu o system pay per view (PPV). Dodatkowo dzięki nam łatwo wygenerujesz pule biletów, które pozwolą Twoim odbiorcom na udział w wydarzeniu, a Ty zbudujesz sobie dodatkowe źródło dochodu z wydarzenia.

Dlaczego powinieneś wybrać BluStreamTV?

BluStreamTV to miejsce, które dostarczy Ci wszystkiego co potrzebujesz, aby prowadzić transmisję na żywo oraz własne wydarzenia.

ikona przedstawiająca człowieka
Oszczędność czasu

BluStreamTV to ogromna oszczędność czasu. Na naszym portalu możesz wrzucać filmiki tak jak na Youtube oraz prowadzić transmisje na żywo jak na Twitchu! Cała Twoja twórczość w jednym miejscu.

ikona przedstawiająca kamere
Dodatkowy zarobek

Oferujemy Ci dodatkowy zarobek poprzez możliwość ustawienia płatnego dostępu do treści i generowania biletów na Twoje wydarzenia lokalne poza siecią! Twórz swoje treści i eventy w nowej odsłonie.


Gromadź wspomnienia dzięki zapisowi VOD!


VOD to tak zwane „wideo na życzenie” dzięki niemu możesz usiąść do ulubionego materiału wideo kiedy chcesz i gdzie chcesz. Usługa VOD to swego rodzaju półka na Twoje wideo wspomnienia i miejsce na udostępnianie filmów dla fanów. Dzięki naszej platformie możesz z łatwością zapisać w formie VOD swoją transmisję live, udostępniać zmontowane filmy i prezentować je widzom również w formule pay per view (PPV).

obraz przedstawia operatora kamery w trakcie realizacji transmisji

Co oferuje nasza platforma?

1

Wiele transmisji na jednym kanale

Wyobraź sobie kanał ze swoją ekipą na, którym wspólnie możecie streamować w jednym momencie. Również podczas wydarzeń możesz nadawać jednocześnie główną scenę wydarzenia i obraz za kulisami.

2

Generowanie własnych PPV

Dzięki BluStreamTV możesz tworzyć swoje własne wydarzenia online oraz kreować do nich dostęp poprzez PPV! Od teraz eventy dla Twojej społeczności nabiorą rozpędu!

3

Mierzenie statystyk oglądalności i sprzedaży

Oferujemy Ci możliwość pełnego dostępu do Twoich statystyk oglądalności oraz sprzedaży! Dostaniesz dostęp do pełnego panelu administracyjnego, gdzie będziesz miał wgląd do Twoich wyników.

Masz pytania? Napisz do nas!

Zamów usługę