Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Wrzesień 2023
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
280
290
300
310
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
10
20
30
40
50
60
70
80
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj
Doroczne święto przedsiębiorczości

Doroczne święto przedsiębiorczości

14 listopada 2022 roku rozpoczyna się XV edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych. Impreza organizowana jest od 2008 roku w ponad 160 państwach świata. Zobaczmy jakie atrakcje, czekają nas w tym roku.

Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości mocno angażują się w ten międzynarodowy projekt. Organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty. Mają one pomóc zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej i postaw proprzedsiębiorczych, budowania sieci kontaktów, rozwijania własnej działalności gospodarczej, czy start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Wyjątkowość Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości opiera się na dobrowolnym zaangażowaniu w przygotowanie licznych wydarzeń proprzedsiębiorczych ze strony ogromnej liczby organizacji, firm, szkół, uczelni, instytucji publicznych i osób prywatnych, które tworzą globalne święto przedsiębiorczości i biznesu. Dzielą się swoim doświadczeniem, ekspercką wiedzą, radą. Są otwarci na kontakt, na rozmowę. Chętnie odpowiadają na pytania podczas prelekcji czy to na żywo, czy online.

W ten unikatowy projekt można się włączyć także jako uczestnik – wyszukując interesujące wydarzenia i rejestrując się na nie przez stronę internetową projektu www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl. Większość proponowanych inicjatyw jest bezpłatna i można się na nie zapisać bez względu na wiek. To niecodzienna okazja, by móc zaczerpnąć z nieocenionej wiedzy specjalistów w swojej branży.

Patronat medialny nad tegorocznym Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości objęło BluStreamTV, a partnerem technologicznym wydarzenia jest e-Pulpit24. Z ramienia BluHolding zarówno Blusoft, jak i fundacja BluSpace biorą także czynny udział w wydarzeniu i wygłoszą prelekcje o tematyce nawiązującej do działalności każdej z nich.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wystąpień.

  • "Łopata - proste narzędzie przedsiębierne zasięrzutne", czyli co nam dają pomysły.

Katarzyna Cesarz, Specjalistka ds. przetargów publicznych. ( BluSpace )

https://lopata-nam-daja-pomysly-tp2022-c.konfeo.com

(Poniedziałek, 14.11.22 r., - g. 17.00-18.00)

Opis wydarzenia:

Wielu przedsiębiorców nadal nie potrafi poruszać się w świecie biznesu, sięgać po narzędzia ułatwiające pracę lub wpływające na rozwój prowadzonych firm. Zadaniem organizacji BluSpace jest wskazanie dróg do rozwoju działalności. Pomoc w rozwijaniu kompetencji przedsiębiorców w zakresie networkingu, wymiany doświadczeń, budowania grupy wsparcia lokalnego biznesu, korzystania z najnowszych technologii i ich skutecznego wykorzystania w rozwoju swojej firmy. Działanie przeciw wykluczeniu cyfrowemu. Pomoc dla startupów, wsparcie merytoryczne i praktyczne przy tworzeniu działalności gospodarczej. Od oceny wyboru działalności, poprzez wsparcie strategii marketingowej i sprzedażowej, po utworzenie strony www, loga, pomoc w aspektach kadrowo-księgowych.

  • Jak zostać twórcą internetowym - YouTuberem lub Influencerem?

Michał Szefer Prowadzący/Trener: Michał Szefer, przez kilka lat prowadził własną agencję marketingową. Osoba nietuzinkowa, ceniąca sobie merytorykę oraz siłę liczb. Od ponad 10 lat w biznesie i marketingu. ( BluSoft)

https://jak-zostac-tworca-internetowym-tp2022-c.konfeo.com

(Wtorek, 15.11.22 r., - g. 16.30-17.30)

Opis wydarzenia:

Podczas wydarzenia online zaprezentowane zostaną informacje, które pomogą Tobie zostać twórcą internetowym, youtuberem lub influencerem. Dowiesz się ponadto jak skutecznie promować się w social media czy na Youtube, jak pozycjonować swoje materiały i jakiego darmowego oprogramowania korzystać podczas obróbki foto/video.

Poznasz dobre i złe strony tej profesji!

  • Serwer w chmurze dla twardo stąpających po ziemi. Co możesz zyskać z e-pulpitem?

Krzysztof Wilk Specjalista ds. obsługi klienta w firmie e-Pulpit24 (BluSoft)

https://serwer-w-chmurze-dla-twardo-stapajacych-po-ziemi-tp2022-c.konfeo.com

(Czwartek, 17.11.22 r., - g. 17.00-17.30)

Opis wydarzenia: Komputer w chmurze to usługa, która umożliwia pracę z dowolnego urządzenia z każdego miejsca na świecie. To Idealne rozwiązania dla biur rachunkowych, handlowców, zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, firm wielodziałowych i dystrybucyjnych. Korzyści z posiadania zdalnego pulpitu są widoczne gołym okiem. Oszczędność prądu, bezpieczeństwo, komfort pracy czy opieka techniczna to tylko niektóre z plusów posiadania e-Pulpit24.

  • Znaczenie kompetencji jutra jako wkład pracowników w rozwój przedsiębiorstwa.

Krzysztof Błaszkiewicz Prezes Zarządu BluSoft Sp. z o.o (BluSpace)

https://wklad-pracownikow-w-rozwoj-przedsiebiorstwa-tp2022-c.konfeo.com

(Czwartek, 17.11.22 r. - 18.00-19.00)

Opis wydarzenia: Kompetencje przyszłości to konkretne umiejętności umożliwiające podejmowanie i realizowanie zadań w środowisku pracy, które jest z gruntu elastyczne, rozproszone geograficznie, podatne na częste i szybkie zmiany, zakłada konieczność operowania technologiami cyfrowymi i współpracę ze zautomatyzowanymi systemami i maszynami wykorzystującymi sztuczną inteligencję.

Doroczne święto przedsiębiorczości Doroczne święto przedsiębiorczości