Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Kwiecień 2024
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj
Warsztaty z pigmentacji brwi - BOSKIE STUDIO - 1

Warsztaty z pigmentacji brwi w Bydgoszczy już 16 stycznia

Rozmawiamy z Kamilą Bobowską-Kempą - kosmetologiem, linergistką. Od 15 lat prowadzi Boskie Studio Siostry Bobowskie w Bydgoszczy. Jest absolwentką Leadership John Maxwell Team, organizatorką masterów sprzedażowych oraz stołów falicytatorskich podczas których uczy najważniejszych wartości w życiu. Jest uczestniczką programu dla masterów Akademii Trenera Kamili Rowińskiej

Jak zaczęła się Twoja przygoda z kosmetologią i linergistyką? Skąd pomysł na biznes?

To nie było takie oczywiste. Ponad 10 lat pracowałam w gastronomii. To dość specyficzna branża. Święta, weekendy… raczej trudno w codzienności wygospodarować czas dla siebie. Życzliwa koleżanka z branży beauty sprawiła, że zatrzymałam się w tym pędzie i zastanowiłam, czego chcę od życia. Zmiany. Za jej namową ukończyłam szkolenie kosmetyczne na paznokcie i rzęsy. We wrześniu 2009 otworzyłam własny gabinet. Już wtedy miałam plany, by cała Bydgoszcz znała i ceniła moje prace, by kobiety z całego miasta miały dłonie wypielęgnowane przeze mnie. Po kilku latach do biznesu dołączyła moja siostra którą przyuczyłam do zawodu. Początki były trudne, bo jej twórcze zapędy hamowały przyzwyczajenia moich klientek, ale finalnie każda z nas odnalazła swoją pasję. Siostra zajmuje się rzęsami, ja makijażem permanentnym, zabiegami i szkoleniami.

Branża beauty rozwija się bardzo prężnie. Czym Wasz salon wyróżnia się na tle konkurencji?

W Boskim Studiu stawiamy przede wszystkim na relację z klientkami i atmosferę. To dla nas bardzo ważne, by kobiety odwiedzając nasz salon oderwały się od codzienności, zrelaksowałym czuły się zadbane, zaopiekowane. Oczywiście, że priorytetem jest także jakość naszych usług. Dbamy o to, by była na jak najwyższym poziomie, dlatego same ciągle się rozwijamy i szukamy najlepszych rozwiązań na rynku. To, co nas wyróżnia to takie holistyczne podejście do klientki. Nie tylko dbamy o nią od stóp do głów, ale oferujemy coś więcej. Od ponad 6 lat współpracują z największa na świecie firmą, która produkuje kosmetyki i suplementy aloesowe. Daje to nieograniczone możliwości, by zatroszczyć się komplementarnie o klientkę i zaproponować suplementację wpływającą na prawidłowe funkcjonowanie jelit. To wszystko jest ze sobą połączone i przekłada się także na kondycję skóry.

Postanowiłaś rozszerzyć działalność o szkolenia z zakresu pigmentacji brwi. To odpowiedź na potrzeby rynku i wzrost popularności usług kosmetycznych?

Opinie zadowolonych klientek były dla motorem do podjęcia takiej decyzji. Dodały wiatru w żagle. Znam się na swojej pracy, wiem że wykonuje ją dobrze i codziennie otrzymuję tego dowody w postaci rozpromienionych klientek. Stwierdziłam, że dobrze jest podzielić się tą wiedzą. Z perspektywy czasu wiem, czego mi brakowało na początku drogi, kiedy zaczynałam przygodę z makijażem permanentnym. Wykonać dobrze usługę to jedno, ale przyciągnąć do siebie klientkę, sprawić, że dowie się o Twoim salonie, to już zupełnie inna sprawa. I tutaj wkracza się drugi istotny element, który pojawił się w moim życiu - coaching. Odkryłam nową pasję! Jestem urodzonym sprzedawcą! Uwielbiam to! Łącząc doświadczenie zdobyte jako linergistka, a także jako coach i sprzedawca, stworzyliśmy z Anią jedyny w swoim rodzaju program szkoleniowy. Pokażemy jak zadbać nie tylko o szczegóły prac, pokazując triki, o których nie wiedziały kursantki, ale także wzbogacimy ich wiedzę marketingową. Jak zaprezentować siebie, swoje usługi, by Klientka trafiła właśnie do nas! To duży bonus i dodatkowa wartość szkolenia.

Powiedz coś więcej o wspomnianych warsztatach, do kogo są kierowane?

Wraz z Anną Kalich - kosmetologiem i linergistką przeprowadzimy warsztaty z pigmentacji brwi. Uczestniczki poznają dwie techniki ćwiczone na skórkach: magię pikseli i ponadczasową klasykę. Warsztaty kierowane są do osób, które mają już do czynienia z makijażem permanentnym, a może nie do końca znalazły swoją technikę albo szukają czegoś nowego niż dotychczas. Planujemy połączyć te warsztaty z drugim szkoleniem na modelkach już w marcu. Dotychczas nie słyszałam o takich warsztatach, które łączyłby w sobie metodykę pracy w zawodzie linergistki z umiejętnościami marketingowymi i wizerunkowymi. To ważne, bo jaki sens ma podnoszenie kwalifikacji i rozwój, jeśli klient docelowy o tym nie usłyszy. Dziś życie toczy się w mediach społecznościowych i tam trzeba zadbać o wizerunek swojego biznesu. My dajemy uczestniczkom gotowca - złote zasady jak zaistnieć na rynku. To, co wyróżnia nasze szkolenie, to wprowadzenie do pigmentacji medycznej. Usługa dla kobiet po chemioterapii, amputacji piersi. Nasz zawód jest związany z wysoką wrażliwością, z poczuciem piękna. Dajemy możliwość odzyskania wiary w siebie i swoje piękno osobom, które doświadczyły gorszych chwil w życiu, jesli chodzi o tematykę raka piersi.

Nowy Rok to dla wielu okazja do podejmowania nowych wyzwań. Zdradzisz plany rozwojowe na 2023 rok?

Lubię to słowo, Nowy Rok i wszystko co się z tym wiąże. Te slogany: nowy rok- nowa, nowe wyzwania, plany… Jednak nie odcinam wszystkiego co było, co zadziało się w poprzednich latach. Mimo wszystko to taki symboliczny dobry moment na mocne tupnięcie i powiedzenie “ teraz JA! Teraz jest mój czas! Teraz zrobię coś dla siebie”. Moje plany zaczynają się od stworzenia mapy marzeń. To nieodzowny element rozpoczęcia Nowego Roku. Jest wizualizacją tego, co chcę zrobić, co chcę osiągnąć. Moja mapa marzeń wisi w domu, żebym mogła na nią patrzeć i przypominać sobie do czego dążę i po co to wszystko. Każdemu serdecznie polecam. Organizuję także szkolenia, takie warsztaty mapowe, gdzie z uczestniczkami wspólnie przygotowujemy taką mapę. W tym roku stawiam na budowanie własnej marki i na szkolenia. Chcę dzielić się własną wiedzą na przykładzie mojego marketingowego biznesu. Chcę pokazać ludziom, że można robić to dobrze, że można robić to od serca. Zachęcam do obejrzenia mojego filmu na facebooku (https://tiny.pl/w14bj), który w kilku zdaniach odzwierciedla moją osobę, moje podejście do pracy, do ludzi, do tego co chcę w życiu osiągnąć i czym chcę się dzielić. Ten rok będzie jednym dużym celem. Budowanie siebie, własnej marki, rozwój mediów społecznościowych.

Warsztaty z pigmentacji brwi odbędą się już 16 grudnia w Bydgoszczy. Więcej szczegółów znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku - https://tiny.pl/w1nqn

Warsztaty z pigmentacji brwi - BOSKIE STUDIO - 2Warsztaty z pigmentacji brwi - BOSKIE STUDIO - 3