Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Maj 2024
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
290
300
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
10
20
30
40
50
60
70
80
90
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj
sciezki duchow

BluStreamTV Patronem Ścieżki Duchów w Bydgoszczy

Tegoroczna edycja Ścieżki Duchów, organizowana przez Ipron Events w Bydgoszczy, obiecuje jeszcze większą dawkę emocji, a wszystko to pod patronatem BluStream już 20 i 21 października 2023 r.

Ścieżka Duchów w Bydgoszczy to autorska impreza organizowana przez Ipron Events, która od 2015 roku dostarcza mieszkańcom miasta i nie tylko, niesamowitych przeżyć związanych z grozą i adrenaliną. Tradycja Ścieżki Duchów wywodzi się z harcerskich nocnych zabaw, gdzie drużynowi straszyli swoich podopiecznych. To wyjątkowe wydarzenie, które przenosi uczestników w świat najstraszniejszych koszmarów i gwarantuje niezapomniane przeżycia. Warto się przygotować na dreszczyk emocji!

Ścieżka Duchów to nie tylko wspomnienia z mrocznych nocy, ale prawdziwa impreza przyciągająca tłumy odważnych poszukiwaczy emocji.

Po sukcesie poprzednich edycji tegoroczne wydarzenie zapowiada się równie emocjonująco. Śmiałkowie od dobrych ośmiu lat co roku przemierzają ciemny las pełen potworów.

W poprzednich edycjach Ścieżki Duchów uczestnicy przemierzali poligon Exploseum, spotykając bohaterów najstraszniejszych horrorów. Krzyki, śmiech i emocje towarzyszyły im na każdym kroku. Ci, którzy przybyli z hasłem "Motyla Noga" i cukierkami w kieszeni, mogli liczyć na nieco łagodniejsze spotkania z upiorami. W tym roku impreza rozciągnęła się na dwa dni, dając jeszcze więcej okazji do strachu.

Ścieżka Duchów cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bilety na tegoroczną edycję Ścieżki Duchów wyprzedały się błyskawicznie, nie w kilka dni, lecz w kilka godzin! Świadczy to o tym, jak wiele osób jest gotowych zmierzyć się ze swoimi największymi strachami. Limit uczestników ustalono ze względów organizacyjnych, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort zwiedzania.
Polujcie na bilety w przyszłym roku!

Tegoroczna Ścieżka Duchów, pod patronatem BluStreamTV, obiecuje jeszcze więcej dreszczyku emocji. Uczestnicy wędrują ciemnym lasem, a na wyznaczonej czerwonymi zniczami ścieżce będą czekać na nich potwory, które przeniosą ich w świat najstraszniejszych koszmarów. To wydarzenie, które sprawi, że każdy krok będzie niewiadomą, a każde zakręcenie ścieżki skrywać będzie przerażający sekret.

Jesteśmy pod wrażeniem organizacji!
Ścieżka Duchów odbywa się na terenie Parku Przymysłowo-Technologicznego przy Exploseum, ul. Eugeniusza Smolińskiego. Wszystko jest doskonale zaplanowane. Każdy bilet ma określoną godzinę wejścia. Cała trasa Ścieżki Duchów zajmuje około 40 minut. Planowana przepustowość wynosi 100 osób na godzinę, grupy śmiałków składają się od 4 do 8 osób.

Ścieżka Duchów jest objęta Patronatem Prezydenta miasta Bydgoszczy. Patronat medialny nad imprezą jak zawsze obejmuje BluStreamTV oraz radio ESKA Bydgoszcz News.

W tym roku zostało dofinansowywane przez Miasto Bydgoszcz, co pozwoliło organizatorom przygotować niespodziankę, której nie możemy się doczekać!

Strona organizatora - Ipron Events
Fanpage Ścieżki Duchów
Wydarzenie na Facebooku

sciezki duchowsciezki duchow