Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Maj 2024
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
290
300
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
10
20
30
40
50
60
70
80
90
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj
III Kongres Kobiety XXI Wieku

III Kongres Kobiety XXI Wieku: Kreowanie Nowych Czasów z Akademią Kobiet Skutecznych

24 listopada br., o godzinie 11:00, kobiety i mężczyźni, liderki i liderzy, przedsiębiorczynie, polityczki oraz aktywistki spotkali się w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie, by wziąć udział w III Kongresie Kobiety XXI Wieku. Organizowany przez Akademię Kobiet Skutecznych, wydarzenie to miało na celu stworzenie przestrzeni dla merytorycznych dyskusji, inspiracji i wspólnego dążenia do sukcesu, a wszystko to przy wsparciu transmisji live na platformie PPV BluStreamTV.

"Kobiety Kreują Nowe Czasy" - Hasło Inspirowane Rozwojem i Zmianą

Hasło tegorocznego kongresu, "Kobiety kreują nowe czasy," stanowiło fundament dla merytorycznych dyskusji, które odbyły się podczas wydarzenia. To wezwanie do refleksji nad rolą kobiet we współczesnym społeczeństwie oraz do zastanowienia się, w jaki sposób można przyczynić się do tworzenia pozytywnych zmian. Kongres nie tylko podkreślał znaczenie kobiet w różnych obszarach życia społecznego, ale także zwracał uwagę na potrzebę współpracy między płciami w dążeniu do wspólnych celów.

Przestrzeń dla Wzajemnej Inspiracji i Networkingu

III Kongres Kobiety XXI Wieku nie był jedynie miejscem spotkań i dyskusji, ale przede wszystkim stanowił przestrzeń dla wzajemnej inspiracji. Wydarzenie to dało możliwość czerpania wiedzy od najwybitniejszych ekspertów i specjalistów, dzielenia się doświadczeniem oraz budowania potężnej sieci kontaktów biznesowych i społecznych. Była to okazja do wspólnego tworzenia strategii i pomysłów na przyszłość.

Zagadnienia Gospodarcze i Społeczne na Tapecie

Podczas kongresu poruszane były tematy gospodarcze, ale również kluczowe zjawiska społeczne, które kształtują naszą przyszłość. Ekspertki i eksperci dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat rynku pracy, przedsiębiorczości, a także współczesnych wyzwań społecznych. Te merytoryczne dyskusje miały na celu nie tylko zwrócenie uwagi na obecne problemy, ale również poszukiwanie konstruktywnych rozwiązań.

BluHolding - Partner Wydarzenia, a BluStreamTV - Patron Medialny

Warto zaznaczyć, że kongres cieszył się wsparciem BluHolding, który był partnerem wydarzenia. To potwierdzenie zaangażowania firmy w promowanie równości i wspieranie inicjatyw związanych z rozwojem społecznym. Dodatkowo, BluStreamTV objęło kongres patronatem medialnym, umożliwiając tym samym szerszej publiczności udział w wydarzeniu za pośrednictwem transmisji live.

III Kongres Kobiety XXI Wieku to nie tylko wydarzenie, ale także manifestacja siły wspólnoty, która dąży do pozytywnych przemian. "Nowe czasy. Nowe zmiany." - to nie tylko hasło kongresu, ale również wyrażenie nadziei na lepszą przyszłość, w której równość, współpraca i wzajemna inspiracja są fundamentem społeczeństwa. Kongres ten z pewnością pozostawi trwałe ślady w sercach uczestniczek i uczestników, inspirując ich do aktywnego udziału w kreowaniu lepszego jutra.

III Kongres Kobiety XXI WiekuIII Kongres Kobiety XXI Wieku