Kalendarz wydarzeń
obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Współpraca Oglądaj Główna Kalendarz Zaloguj
Październik 2022
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
260
270
280
290
300
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
10
20
30
40
50
60
Moje konto Sprzedaż biletów Wyloguj

Pierwszy recital Patrycji Jonczyńskiej

2022-08-30
glowny obrazek artykulu

 

Nie gasną emocje po recitalu Patrycji “PATKI” Jonczynskiej. W piątek 26 sierpnia w studiu BluStreamTV w Bydgoszczy odbył się kameralny występ wokalistki. To pierwszy koncert po premierze teledysku do piosenki “Ocean łez” autorstwa Patrycji.

Patrycja Jonczynska całkiem niedawno zadebiutowała na scenie muzycznej. Na ten moment pracowała od kilkunastu lat. Od zawsze jej marzeniem było występować przed publicznością i dzielić się z nią swoją twórczością. Każde swoje działanie miało zbliżyć ją do osiągnięcia sukcesu. Lata ćwiczeń wokalnych pod okiem specjalistów, godziny spędzone w studiu i praca nad tworzeniem tekstów i komponowaniem muzyki - wszystko to, okupione wyrzeczeniami, miało zaprowadzić ją na szczyt.

Patrycja jako młoda, początkująca artystka wciąż szuka siebie. Ma wytyczony cel, jednak nadal poszukuje idealnej drogi. Zależy jej, by nie zatracić siebie, by do końca pozostać sobą. Przekaz, który kieruje do swoich fanów ma sprawić, by czuli się przy niej swobodnie. Buduje dla nich “comfort zone”. PATKA otwiera na scenie swoją duszę, chce wzbudzić zaufanie w odbiorcach, by każdy mógł przy niej być, kimkolwiek chce. Po prostu sobą.

Taką atmosferę chciała zbudować podczas swojego recitalu w studiu BluStreamTV. Kameralny występ skierowany do niewielkiej publiczności, przyciemniona sala, delikatne światła. Klimatyczna sceneria tego miejsca była doskonałą oprawą dla repertuaru wokalistki. Przygotowane utwory wprowadzały słuchaczy to w nostalgiczny, to w pełen pozytywnej energii nastrój. Stopniowo budowane napięcie gwarantowane niezapomniane emocje.

Jednym z punktów programu była prezentacja teledysku do singla “Ocean łez”. Patrycja opowiedziała gościom o pracy na planie, przytaczała zabawne anegdoty z realizacji projektu, z przyjemnością podziwiając efekty pracy sztabu specjalistów.

Miłym akcentem recitalu był tort niespodzianka. Wokalistka obchodziła niedawno osiemnaste urodziny. Odebrała życzenia z rąk bliskich, a publiczność odśpiewała jej gromkie sto lat! Był to wzruszający moment dla Patrycji, która była pozytywnie zaskoczona dodatkowa atrakcją.

Kolejna niespodzianką, tym razem ze strony wokalistki, było zaprezentowanie świeżo skomponowanego utworu, który jeszcze do tej pory nie ujrzał światła dziennego. Elementy rapu, jakie pojawiły się w utworze zaskoczyły zebraną przed sceną publiczność. Eteryczna dotąd Patrycja pokazała swoje inne oblicze, drapieżną naturę.

Jednym z punktów programu podczas wieczoru, który swoim głosem uświetniła Patrycja, była wystawa fotograficzna. Swoje pracem, będące artytstycznym dopełenieniem recitalu prezentowali Michał Sęk, Jakub Mucha, Jakub Błaszkiewicz i Patryk Pikor.

Pierwszy recital Patrycji z pewnością można zaliczyć do udanych. Przyjemna atmosfera, jaka towarzyszyła wieczorowi z pewnością została z gośćmi na długo.