Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Październik 2023
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
250
260
270
280
290
300
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
10
20
30
40
50
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj
example

W czwartek, 18 sierpnia spotkaliśmy się z Panem Piotrem Beczek, aby nasz redaktor, Łukasz Bodo przeprowadził z nim wywiad dotyczący jego życia i kariery. Wszystkie sukcesy Pana Beczka są jasnym dowodem potwierdzającym fakt, że znany nam wszystkim cytat “wiek to tylko liczba” jest jak najbardziej prawdziwy! Pan Beczek, pasjonat kulturystyki, a zarazem właściciel kancelarii konsultingowej stał się dla nas niezwykłą inspiracją i dlatego też, jako BluStreamTV postanowiliśmy zostać jego patronem!

Do jego najnowszych i tym samym najbardziej cenionych osiągnięć w tym roku możemy zaliczyć zdobycie (po raz trzeci!) tytułu Mistrza Polski Federacji IBFF w kategorii 50+ oraz zostanie Mistrzem Świata tej samej federacji w zawodach kulturystyki klasycznej w kategorii 50+. 

Przygoda Pana Piotra zaczęła się dość specyficznie, bo w momencie, w którym uszkodził kręgosłup podczas jazdy na nartach. Jego rehabilitant polecił mu, aby zapisał się na siłownie, bo dzięki ćwiczeniom wzmocni mięśnie brzucha i pleców. W ten sposób, nieświadomy wtedy niczego Piotr Beczek rozpoczął swoją przygodę z kulturystyką. Po dekadzie regularnego uczęszczania na ćsiłownię, dzięki motywacji zaczerpniętej od trenera, Pan Piotr zdecydował się na rozpoczęcie kariery sportowej, i w ten sposób 52-letni mężczyzna zawalczył o medal na Mistrzostwach Polski w kategorii 50+.

Piotr Beczek swoje pierwsze w życiu zawody wspomina tak: ,,(...)niesamowite, patrzysz na zawodników i mówisz co ja tu robię, przecież nie mam szans(...) I co się okazuje? okazuje się, że mówią Piotr Beczek został Mistrzem Polski kategorii plus 50(...).”, a także wspomina również o emocjach towarzyszących mu w tak ważnej dla niego chwili: ,,(...)niesamowite to, nie jest do opowiedzenia, nawet tak normalnie, to dzisiaj nawet jak o tym opowiadam, to mi się łza w oku kręci, coś niesamowitego.”.

Jego ogromny sukces jest zwieńczeniem ciężkich, regularnych wizyt na siłowni, wielkiej siły woli, ogromnej motywacji jak i również potrzeby dojścia do celu. Należy też wspomnieć o wymagającej diecie i pilnowaniu swojej wagi, bo bez tego ani rusz.

Pan Beczek wyraźnie nam uświadamia zarówno swoimi słowami, jak i czynami, że wiek to naprawdę tylko liczba. Każdy ma inne predyspozycje do konkretnych sportów i na ich podstawie musimy znaleźć swoje zainteresowanie. Bardzo ważne są również chęci i nasze podejście do sprawy, bo bez odpowiedniej motywacji nie osiągniemy zbyt wiele.

Pan Piotr planuje wciąż kontynuować swoją karierę i nie zamierza się poddawać! Podczas wywiadu zdradził nam, że przygotowuje się do przyszłorocznych zawodów i zamierza obronić tytuł Mistrza Polski w kulturystyce. 

Piotr Beczek niesie jasny przekaz dla wszystkich czytelników: ,,Ci, którzy ćwiczą - nie poddawać się, do przodu!”.