Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Grudzień 2023
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
270
280
290
300
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
10
20
30
40
50
60
70
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj
example

PATKA - Patrycja Jonczynska to młoda wokalistka, która w te wakacje zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej utworem “Ocean łez”. Zakończenie prac nad produkcją teledysku było równocześnie początkiem zaistnienia artystki w mediach. W klipie pojawia się Bydgoszcz – miasto, z którym artystka związana jest na co dzień. Wiele z działań promocyjnych nadal odbywa się lokalnie, by wydobyć na światło dzienne najpiękniejsze zakątki rodzimego miasta. Partycja na miejsce jednej z sesji zdjęciowych wybrała Teatr Kameralny w Bydgoszczy.

 

O Patrycji wiemy na pewno, że jest to artystka z potrzebą dawania nadziei i łączenia ludzi, dążących do balansu w życiu, wyciszenia i wytchnienia od codzienności. Utożsamia się z tymi, którzy szukają jeszcze swojej drogi i kształtują swoje JA. Jej misją jest stworzenie dla swoich odbiorców „comfort zone”, gdzie każdy może być, kimkolwiek chce. Jak sama twierdzi, artysta powinien mieć swój własny przekaz i dzielić się tym, co ma w sobie. Dlatego jej największym marzeniem jest, by na scenie móc prezentować własny repertuar. Dążąc do jego realizacji, pracuje nad solową płytą. Po pierwszym utworze przyszedł czas na kolejny. Artystka zdradziła, że nowa piosenka jest już gotowa, czeka tylko na produkcję teledysku, by zaplanować oficjalną premierę.

 

Kolejne występy, koncerty i recitale promujące singiel “Ocean łez” są niebywałą okazją do spotkań z publicznością. Patrycja chętnie występuje lokalnie i zawsze ciepło wspomina pracę nad teledyskiem, do którego sceny kręcono przy Wenecji Bydgoskiej, nabrzeżu Brdy czy w zaułkach Starego Rynku. Kiedy pojawił się więc pomysł sesji zdjęciowej, od razu wybór padł na dobrze znane Patrycji miejsca. Jej marzeniem była sesja w teatrze. Dzięki uprzejmości Teatru Kameralnego w Bydgoszczy udało się je zrealizować.

 

Budynek Teatru Kameralnego to miejsce z bogatą historią sięgającą lat 50. XIX wieku. Początkowo zagospodarowany jako przestrzeń rozrywkowa i gastronomiczna, rozrósł się o salę bankietową mieszczącą ponad pół tysiąca gości. W 1919 roku powstała tam restauracja Alt-Bromberg. Pod koniec lat 40. XX wieku miejsce to po raz pierwszy zostało zaadaptowane na potrzeby teatralne. Od lat 50. aż do późnych lat 80. pełniło funkcje drugiej sceny teatralnej. Później budynek przechodził z rąk do rąk, zmieniając swoje przeznaczenie, służył m.in. jako dekoratornia Opery Nova. Ostatecznie po latach zdecydowano o jego rewitalizacji i od 2019 roku widnieje jako Teatr Kameralny na kulturalnej mapie Bydgoszczy.

Przestrzeń Teatru Kameralnego dała szerokie pole do urzeczywistniania artystycznych wizji Patrycji. Profesjonalnie oświetlona scena, urocze kolorowe krzesła, garderoby, były nietuzinkowym tłem i gwarantem oryginalnych ujęć. Patrycja wykorzystała tę niepowtarzalną okazję i z pewnością na długo zapamięta te chwile przesycone twórczą aurą.

Po kolejne ujęcia ekipa BluStreamTV realizująca sesję Patki udała się do malowniczego Myślęcinka, wykorzystując ostatnie słoneczne dni, a także na ul. Cieszkowskiego, zachwycającą odrestaurowanymi kamienicami.

Z pewnością cieszy, że młoda artystka docenia walory miasta i lokalnych przestrzeni kulturalnych. Rozwijając swój talent na ścieżce muzycznej, przyczynia się do ich promocji. W Bydgoszczy nie brakuje miejsc wartych pokazania i odwiedzenia.