Odkryj wspaniałe możliwości naszej wielofunkcyjnej platformy! Dołącz do nas

obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Oglądaj Vod Główna Filmy Zaloguj
Lipiec 2024
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
Stwórz transmisje Dodaj film Dodaj kanał Dodaj wydarzenie
Mój koszyk Ustawienia Wyloguj

Streamuj zarabiaj twórz społeczność

Filmy | transmisje | wydarzenia

W formule PAY PER VIEW

Nowoczesny polski portal streamingowy oferujący możliwość prowadzenia transmisji online. Już dziś możesz zarabiać na swoich transmisjach dzięki prostym i przejrzystym zasadom systemu Pay Per View. Po skończonej transmisji udostępnij nagranie swojej społeczności jako VOD i generuj dodatkowe zyski dzięki płatnym dostępom.

Streamuj w najpopularniejszych kategoriach

Sponsorowane

fairplay.pl

Organizacja transmisji na żywo - LIVE

Doświadczona ekipa techników, operatorów i montażystów oraz profesjonalny sprzęt - wszystko czego potrzebujesz to MY!

Bilety online oraz PPV

Organizuj wydarzenia ze sprzedażą biletów oraz PPV. Zarabiaj na organizacji swoich eventów online i treściach jakie publikujesz!

Statystyki oraz reklama

Łatwy dostęp do panelu kanałów i organizatora wydarzeń - w tym wykresy, statystyki transmisji i sprzedaży. Zdobądź widownię i buduj swoje zasięgi!

Streamowanie LIVE

Stwórz swój kanał, streamuj, udostępniaj swoje treści za darmo lub w formule PPV. Streamuj z ekipą jednocześnie na jednym kanale i buduj zaangażowaną społeczność fanów!

Sponsorowane

wynajem studia

Platforma streamingowa

Platforma BluStreamTV to portal, który powstał na potrzebę rynku dotyczącą usługi transmisji na żywo. W obecnych czasach życie wielu ludzi przeniosło się do Internetu, a telewizją dla młodych stał się streaming oraz treści ich idoli na YouTubie czy Twitchu. Zmieniły się oczekiwania odbiorców, a my postanowiliśmy im sprostać.Oferujemy wygodę przy organizacji wydarzeń zarówno online jak i tych lokalnych, możliwość tworzenia treści wideo na żywo, prowadzenia wielu transmisji jednocześnie na jednym kanale, sprzedaż PPV oraz zapisy VOD! Dzięki temu nasz portal staje się kompleksowym odpowiednikiem na Twoje potrzeby.

obraz przedstawia gracza komputerowego, który streamuje

Sponsorowane

IMBASEAT

Oferta BluStreamTV

BluStreamTV to platforma, która nie stoi w miejscu. Pomimo rozwiniętej funkcjonalności, monitorujemy i dostosowujemy swoją ofertę do Waszych potrzeb. Nasza firma wyspecjalizowała się w prowadzeniu transmisji na żywo - live. Obecnie poszliśmy krok naprzód i dajemy również Tobie możliwość nadawania na żywo, VOD i rozwoju swojej własnej marki! Reasumując właśnie dzięki BluStreamTV, odkryjesz nowy wymiar i korzyści z transmisji na żywo, PPV czy usługi VOD. Skontaktuj się z nami i realizujmy razem Twoje projekty.

Sponsorowane

obrazek z reklamą usługi komputera w chmurze

Sponsorowane

obrazek z reklamą hejtujemy dopalacze

Wydarzenia i patronaty medialne blustreamtv

Przeczytaj o najciekawszych wydarzeniach na naszej platformie streamingowej. Poznaj bieżące realizacje z transmisji online BluStreamTV. Dowiedz się o naszych patronatach medialnych wspierających imprezy ze świata kultury, muzyki, biznesu, gamingu czy Hi-Tech. Dzięki tym informacjom, będziesz na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami.

Sponsorowane

obrazek z reklamą usługi komputera w chmurze

Sponsorowane

obrazek reklamujący restaurację Maestra w Bydgoszczy
Miejsce na Twoją reklamę - skontaktuj się z nami: Kontakt@BluStreamTV.pl